AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem PLAZA -36 x 36 cm – stříbrný/světle šedý

Neodolatelný výrobek Kontrast Taburet s úložným prostorem PLAZA -36 x 36 cm - stříbrný/světle šedý od známé značky Kontrast můžete dostat zde teď právě trvale výhodně! Akční ceny od 975 Kč.
EAN: 5901386276667
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
975
Popis produktu

Hledáte do svého interiéru moderní kousek, který by vám pomohl zútulnit každou jednu místnost a zároveň byl praktickým kouskem, který využijete na pravidelné bázi? Pak je pro vás jako stvořený taburet s úložným prostorem v příjemné barvě. Ta je velmi neutrální a tím pádem se hodí do každého stylu – boho, hygge i minimalismu. Taburet je vyroben z pevného a odolného materiálu, na dotek je velmi měkký.

Úložný prostor je nezbytný snad v každé domácnosti a pořídíte-li si taburet, pak do něj můžete uložit opravdu mnoho věcí – polštáře, časopisy nebo třeba deky a další kousky, které chcete mít po ruce. Když vám přijde návštěva, pak hledáte místa k sezení. Taburet vám vytrhne trn z paty, jeho nosnost je do 100 kilogramů, takže si na něj mohou sednout děti i dospělí. Hodí se do obývacího pokoje, ložnice, dětského i studentského pokoje.

UPOZORNĚNÍ: FOTOGRAFIE TABURETU NA REÁLNÉM SVĚTLE V GALERII