AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL – 36 x 45 cm – modrozelený

Neodolatelný kus Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL - 36 x 45 cm - modrozelený od výrobce s mnohaletou tradicí Kontrast získáte ještě dnes za výprodejovou cenu! Pouze nyní za 1 279 Kč.
EAN: 5901386272287
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 279
Popis produktu

Hledáte moderní taburet, který padne do každého interiéru? Můžete zkusit atypický kousek, který bude nejen moderní, ale zároveň také praktický a nabídne svou funkčnost. Jeho provedení je s ohledem na dnešní dobu velmi nadčasové a moderní, hodí se tedy do každého jednoho interiéru a nemusíte se bát, že vyjde z módy. Modrozelená barva je tím, co propůjčí vaší domácnost jedinečný vzhled.

Ať už pořídíte taburet do obývacího pokoje, ložnice, předsíně nebo pracovny, jeho jednoduchá možnost přemístění vám zajistí, že ho můžete přesouvat podle potřeby. Úložný prostor je dnes velmi důležitý a snad v každé domácnosti ho je nedostatek. Uložíte do něj vše, co potřebujete mít po ruce. Když dojde na lámání chleba a návštěva si nebude mít kde sednout, poslouží i v tomto případě, protože jeho nosnost je do 100 kilogramů.