AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL – 36 x 45 cm – světle šedý

Vynikající produkt Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL - 36 x 45 cm - světle šedý od top značky Kontrast naleznete tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Nyní získáte od 1 279 Kč.
EAN: 5901386272331
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 279
Popis produktu

Váš cíl je dosáhnout funkční domácnosti, kde nejsou žádné zbytečné kousky, ale naopak vše, co je praktické, co skutečně využíváte? Přirozeně chcete, aby všechny kousky byly moderní a stylové, protože se doma chcete cítit dobře a příjemně. Jedním takovým kusem nábytku je i taburet s úložným prostorem v neutrální světle šedé barvě, která si najde své místo v každém stylu – boho, industry a mnoha dalších.

Užijete si taburet například v obývacím pokoji, ložnici, studentském prostoru, pracovně, předsíni a dalších. Tím, že jde o univerzální kousek je možné ho použít jako úložný prostor, kterého není v domácnosti nikdy dost, i jako místo pro sezení. Přijde-li návštěva, zjistíte, že nemáte dostatek prostoru k posezení. Taburet ho vyřeší za vás. Je vyroben z pevného a odolného materiálu a jeho nosnost je do 100 kilogramů.