AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL – 36 x 45 cm – tmavě šedý

Tento skvělý produkt Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL - 36 x 45 cm - tmavě šedý od dodavatele s dobrým jménem Kontrast snadno seženete na našich stránkách nyní v bezva akci. Produkt momentálně prodáváme za 1 279 Kč.
EAN: 5901386272300
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 279
Popis produktu

Potřebujete do svého domova nový kus nábytku a přemýšlíte nad tím, který zvolit? Vybrat můžete taburet, který disponuje úložným prostorem, je modení a velmi atraktivní. Skvěle padne do každého stylu a oživí design, který jste pečlivě kombinovali. Ať už jste fanoušky industry, moderny nebo zařídíte celý inteiér minimalismem, všude najde své uplatnění a své místo. Má pevnou konstrukci a materiál je na dotek měkký.

Taburet se hodí například do obývacího pokoje, ložnice, studentského bytu, pracovny nebo také kanceláře, kde najde své uplatnění. Disponuje úložným prostorem, kterého není nikdy dost snad v žádné domácnosti, a můžete do něj úložit drobnosti, polštáře, deky a mnoho dalšího. Jakmile přijde návštěva, pak se rázem promění v místo, kde si mohou sednout nejen děti, ale také dospělí. Jeho nosnost je do 100 kilogramů.