AmbiaHome.cz

Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL – 36 x 45 cm – tmavě zelený

Vysoce kvalitní produkt Kontrast Taburet s úložným prostorem ROYAL - 36 x 45 cm - tmavě zelený od společnosti s úžasnou pověstí Kontrast snadno můžete získat právě zde za super peníze. Akční cena od 1 279 Kč.
EAN: 5901386272270
Ověřit dostupnost
Značka: Kontrast
1 279
Popis produktu

Mít v interiéru nějaký moderní a praktický kousek je důležité, pokud chcete svůj domov vyšperkovat k dokonalosti a dodat mu na kráse. Máte pocit, že potřebujete restart například obývacího pokoje? Přestavějte nábytek a pořiďte nový a výrazný kousek, který interiéru dá ihned novou tvář. Přesně takový je taburet s úložným prostorem, který splňuje všechna vaše kritéria a navíc je ještě praktický.

Tmavě zelená barva se hodí do mnoha interiérů a taburet tak doladí obývací pokoj, ložnici, studentský prostor, ale také kanceláře nebo pracovny. Je opatřen moderními nožkami, které jsou pevné a celkově má taburet nosnost až do 100 kilogramů, takže si na něj sednou děti i dospělí. Můžete ho přenášet z místa na místo, přesně podle toho, jak potřebujete. Jeho úložný prostor pojme drobnosti, ale například také polštář nebo deku. Uložíte si tak vše, co potřebujete.