Kosmetický odpadkový koš, 3 l

Pořiďte si do koupelny tento malý koš a konečně nebudete muset odcházet s každým kosmetickým tamponkem nebo roličkou od toaletního papíru ke... více informací »
Kosmetický odpadkový koš
Značka: 4Home
249 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pořiďte si do koupelny tento malý koš a konečně nebudete muset odcházet s každým kosmetickým tamponkem nebo roličkou od toaletního papíru ke...

Pořiďte si do koupelny tento malý koš a konečně nebudete muset odcházet s každým kosmetickým tamponkem nebo roličkou od toaletního papíru ke kuchyňskému koši. Má pedálové otvírání a praktický nerezový povrch, který se snadno udržuje. Tento akční a ve slevě produkt Kosmetický odpadkový koš, 3 máte možnost najít již dnes tu na webu zařazený v sekci odpadkové koše! Nyní získáte nové výrobky z této populární sekce za výprodejovou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další produkty značky 4Home. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Kosmetický odpadkový koš, 3 l od kvalitní společnosti 4Home pohodlně seženete zde teď právě za báječnou cenu! Nyní pořídíte od 249 Kč.