Koupelnové madlo s přísavkami, 60 cm

Extra dlouhé madlo s přísavkami usnadní přístup do vany, sprchy, k toaletě a zajistí bezpečnost v koupelně seniorům, lidem po operacích nebo... více informací »
Koupelnové madlo s přísavkami
Značka: 4Home
499 Kč
DETAIL PRODUKTU
Extra dlouhé madlo s přísavkami usnadní přístup do vany, sprchy, k toaletě a zajistí bezpečnost v koupelně seniorům, lidem po operacích nebo...

Extra dlouhé madlo s přísavkami usnadní přístup do vany, sprchy, k toaletě a zajistí bezpečnost v koupelně seniorům, lidem po operacích nebo osobám se sníženou schopností pohybu. Pro připevnění madla není potřeba vrtání, madlo lze připevnit pomocí mechanicky ovládaných přísavek. Jednoduše přitlačte na přísavku a stlačte páčku. Zvednutím páčky se opět přísavka uvolní a madlo můžete kdykoli připevnit na jiné místo, kde vám nejlépe vyhovuje.Upozornění: Madlo nelze používat v případech, kde je nutné zatížení celou vahou těla. Zatížení do 30 kg. Vhodné jako pomocná podpora při vstávání a zachování rovnováhy. Madlo je určeno pouze na hladký a rovný povrch (např. obklady). Rozměry: 60 cm x 9,5 cm x 8,5 cm, pr. přísavek: 9,5 cm. 

Tento diskontní výrobek Koupelnové madlo s přísavkami, 60 cm od kvalitní značky 4Home můžete koupit právě zde v bezva akci. Nyní můžete mít za 499 Kč.