Kráječ vajec UH/nerez Orion 12,5 x 9 x 3,2 cm

Tak tohle je opravdu klasika, prověřená, vyzkoušená. Pomocí kráječe vejce na tvrdo jednoduše nakrájíte na plátky, popřípadě drobné... více informací »
Kráječ vajec UH/nerez Orion 12
Značka: Orion
99 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tak tohle je opravdu klasika, prověřená, vyzkoušená. Pomocí kráječe vejce na tvrdo jednoduše nakrájíte na plátky, popřípadě drobné...

Tak tohle je opravdu klasika, prověřená, vyzkoušená. Pomocí kráječe vejce na tvrdo jednoduše nakrájíte na plátky, popřípadě drobné kostičky. Stačí jen oloupané vajíčko položit do prohlubně a horní částí s nataženou strunou zatlačit. Vajíčko bude připraveno na oblíbené obložené chlebíčky, křupavé sendviče i do bramborového salátu. Snadná údržba, možno mýt i v myčce nádobí. Často hledaný produkt máte možnost získat zrovna tady na stránkách umístěný v sekci kuchyňské kráječe. Mrkněte na akční kusy z této známé rubriky v akci. Známá značka Orion vám poskytuje vysoce kvalitní zboží. To ovšem není všechno, máme toho více. Mrkněte také na další skvělé zboží značky Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Kráječ vajec UH/nerez Orion 12,5 x 9 x 3,2 cm od společnosti s dlouholetou tradicí Orion jednoduše získáte tady teď právě extra výhodně! Nyní pořídíte za 99 Kč.