Kvalitex Thermo chránič matrace s PU nepropustný, 90 x 200 cm

Thermo chránič s polyuretanem je úžasně měkký a nabídne vám spoustu komfortu a pohodlí. Je vyroben prošitím dutého vlákna s tkaninou - 100%... více informací »
Kvalitex Thermo chránič matrace s PU nepropustný
Značka: Kvalitex
579 Kč
DETAIL PRODUKTU
Thermo chránič s polyuretanem je úžasně měkký a nabídne vám spoustu komfortu a pohodlí. Je vyroben prošitím dutého vlákna s tkaninou - 100%...

Thermo chránič s polyuretanem je úžasně měkký a nabídne vám spoustu komfortu a pohodlí. Je vyroben prošitím dutého vlákna s tkaninou – 100% polyesterem (mikrovlákno).Tato tkanina je velmi příjemná na omak a vyniká svými tepelnými vlastnostmi.Na rubové straně chrániče je laminací připevněn polyuretanový materiál, který zabraňuje průniku kapaliny na matraci. Díky této vlastnosti je chránič plně nepropustný, přesto prodyšný. Matrace tedy není v uzavřeném prostoru. Prodyšnost thermo chrániče eliminuje pocení spícího člověka. Thermo chránič matrace s polyuretanem současně chrání matraci před mechanickým poškozením. Tento druh chrániče matrací je špičkou na českém i evropském trhu.Tento exkluzivní produkt Kvalitex Thermo chránič matrace s PU nepropustný, pořídíte v pohodě na stránkách v sekci chrániče na matrace! Podívejte se na další produkty z této oblíbené rubriky za super ceny.

Ve slevě výrobek Kvalitex Thermo chránič matrace s PU nepropustný, 90 x 200 cm od známé společnosti Kvalitex jde koupit již dnes extra se slevou. Nabídka již od 579 Kč.