Lamart LT1210 hrnec litina Iron, 35,5 cm

Smaltované litinové nádobí, to je vysoká kvalita, stálý, tvrdý neměnný materiál s vnitřní a vnější smaltovanou vrstvou,... více informací »
Lamart LT1210 hrnec litina Iron
Značka: Lamart
999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Smaltované litinové nádobí, to je vysoká kvalita, stálý, tvrdý neměnný materiál s vnitřní a vnější smaltovanou vrstvou,...

Smaltované litinové nádobí, to je vysoká kvalita, stálý, tvrdý neměnný materiál s vnitřní a vnější smaltovanou vrstvou, která odolává odření a praskání. Odolnost vůči vysokým teplotám do 280 °C. Kvalitní litina s nepřilnavou vrstvou smaltu spojuje nízkou adhezi s vysokou mechanickou a chemickou odolností nádobí.
Vnitřní vrstva vroubkovaného upraveného dna umožňuje vaření s nízkým obsahem tuku a zajišťuje nelepení a přichytávání potravin. Velkoformátové rukojeti zajišťují rovnoměrné rozložení hmotnosti a bezpečné uchopení. I přes svou váhu smaltové litinové nádobí dosahuje nejlepších možných vlastností tepelné vodivosti a akumulace. Snadná údržba a čistění.

Oblíbený a akční produkt Lamart LT1210 hrnec litina Iron, 35,5 cm od naší známé značky Lamart je k získání na našich stránkách napořád výhodně. Za bezkonkureční cenu 999 Kč.