Lowell 14875 nástěnné hodiny

Italská firma Lowell se specializuje na výrobu hodin od roku 1972. Trendy designy a kolekce pro tuto značku navrhují s jemným italským citem známá... více informací »
Lowell 14875 nástěnné hodiny
Značka: Lowell
899 Kč
DETAIL PRODUKTU
Italská firma Lowell se specializuje na výrobu hodin od roku 1972. Trendy designy a kolekce pro tuto značku navrhují s jemným italským citem známá...

Italská firma Lowell se specializuje na výrobu hodin od roku 1972. Trendy designy a kolekce pro tuto značku navrhují s jemným italským citem známá studia, které následně firma Lowell přetváří do svých produktů úspěšně již několik desítek let, které vyváží do celé Evropy. Nástěnné hodiny v populárním retro designu s quartzovým hodinovým strojkem poháněným baterií.
Exkluzivní produkt můžete nakoupit nyní tady na našem webu zařazený v kategorii hodiny! Nyní si můžete koupit ještě podobné kousky z této kategorie za super peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další vybrané kousky od dodavatele Lowell. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Lowell dlouhodobě nabízí prvotřídní produkty.

Tento výjimečný produkt Lowell 14875 nástěnné hodiny od známé kvalitní značky Lowell snadno pořídíte momentálně v naši nabídce v akci! Akční cena 899 Kč.