Luminarc 18dílná jídelní souprava ASTRE BORDEAUX

Dopřejte si své jídlo podávané na bílém talíři se zajímavým okrajem. Talíř je vyrobený z tvrzeného opálového skla, které je přitom... více informací »
Luminarc 18dílná jídelní souprava ASTRE BORDEAUX
Značka: Luminarc
1 399 Kč
DETAIL PRODUKTU
Dopřejte si své jídlo podávané na bílém talíři se zajímavým okrajem. Talíř je vyrobený z tvrzeného opálového skla, které je přitom...

Dopřejte si své jídlo podávané na bílém talíři se zajímavým okrajem. Talíř je vyrobený z tvrzeného opálového skla, které je přitom subtilní, lehké a nezabere mnoho místa ve vaší kuchyňské lince. Je vhodný do mikrovlnné trouby i myčky nádobí.Sada obsahuje:

6x mělký talíř – pr. 26,5 cm
6x hluboký talíř – pr. 22 cm
6x dezertní talíř – pr. 19 cm Oblíbený a kvalitní kus Luminarc 18dílná jídelní souprava ASTRE je dostupný lehce tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii sady nádobí! Nyní získáte zlevněné kusy ve zmíněné kategorii za příznivou cenu. Naše nabídka je široká, u nás najdete další kvalitní zboží od značky Luminarc. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento kvalitní produkt Luminarc 18dílná jídelní souprava ASTRE BORDEAUX od výrobce se skvělou pověstí Luminarc lze zakoupit tady za parádní cenu. Za bezkonkureční cenu 1 399 Kč.