AmbiaHome.cz

MODERNHOME Dřevěný regál s kovovým rámem Loft 3 police hnědý I

Výjimečný a žádaný výrobek MODERNHOME Dřevěný regál s kovovým rámem Loft 3 police hnědý I od dodavatele se skvělou pověstí MODERNHOME k dostání na našich stránkách nyní za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 1 645 Kč. EAN: 5903769976591
MODERNHOME Dřevěný regál s kovovým rámem Loft 3 police hnědý I
Více informací »
Značka: MODERNHOME
1 645
Popis produktu

Pokud hledáte praktický doplněk do své domácnosti, který vás potěší nejen svou užitečností, ale i svými estetickými vlastnostmi, tak je tu regál ze série Loft právě pro vás. Jeho největší předností jsou prostorné poličky vyrobené z MDF desek, které nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše suvenýry, dekorace, nebo třeba sbírku knih. Jistě oceníte i speciální nožičky, které zajišťují stabilitu a chrání vaši podlahu před poškrábáním. Navzdory své vysoké praktičnosti vás regál zaujme také svým vzhledem, jelikož se může pochlubit moderním designem, který zaručeně upoutá vaši pozornost.

Sada obsahuje speciální pásku a šrouby, kterými knihovnu připevníte na zeď. To je zvláště důležité, když máte malé děti, díky ochraně se nemusíte bát o jejich bezpečnost.