AmbiaHome.cz

MONUMO Květináč Slim Line M s osvětlením bílý

Žádaný produkt MONUMO Květináč Slim Line M s osvětlením bílý od přední značky MONUMO dostanete tady a teď za nejnižší cenu! V akci od 6 635 Kč.
MONUMO Květináč Slim Line M s osvětlením bílý
Ověřit dostupnost
Značka: MONUMO
6 635

Svou domácnost nebo kancelář proměňte v okouzlující oázu s květináčem Slim Line M v elegantní bílé barvě. Jeho klasický tvar a moderní design poutají pozornost a dodají prostoru nový charakter. Nejenže zdůrazní krásu vašich rostlin, ale také se stane skvělým doplňkem pro obývací pokoj, kancelář, pracovnu nebo dokonce hotelový pokoj. A co je ještě úchvatnější – tento květináč je vybaven osvětlením! Díky elegantně zabudovaným LED světelným prvkům můžete večer dokonale podtrhnout jeho krásu a vytvořit jedinečnou atmosféru ve vašem prostoru.

Tento květináč je více než jen elegantní dekorací. Vyrobený z odolného polyetylenu, nabízí vysokou mechanickou odolnost, odolnost vůči teplotním výkyvům a UV záření. To znamená, že můžete s jistotou umístit Slim Line M i venku na terasu, balkon nebo do zahrady, a bude stále vypadat úchvatně. Jeho bílá barva a hranatý tvar přináší do vašeho prostoru moderní a jedinečný dotek, který lze snadno udržovat. Stačí ho otřít vlhkým hadříkem s trochou mýdla, a zůstane vždy krásně čistý.

Specifikace produktu:

Voděodolný
Teplotní odolnost od -30°C do +60°C
Vysoce kvalitní výrobek
UV ochrana
Snadno se čistí
Využití uvnitř i venku
2,9 m kabel
LED žárovka E27, 5 W