Nástěnná dekorace Strom života, pr. 50 cm, kovová

Kovový strom života symbolizuje centrum energie a propojení mezi nebem a zemí. Představuje klid, rovnováhu, sílu a stabilitu. Ukazuje vám nutnost... více informací »
Nástěnná dekorace Strom života
Značka: 4Home
599 Kč
DETAIL PRODUKTU
Kovový strom života symbolizuje centrum energie a propojení mezi nebem a zemí. Představuje klid, rovnováhu, sílu a stabilitu. Ukazuje vám nutnost...

Kovový strom života symbolizuje centrum energie a propojení mezi nebem a zemí. Představuje klid, rovnováhu, sílu a stabilitu. Ukazuje vám nutnost jít stále kupředu. Být vytrvalý a nezastavit, když přijde překážka. Překážky jsou požehnání, které nám umožňují změnu a přináší poučení, sílu a moudrost. Vnese vám do vašeho domova mír a klid při každém pohledu na něj. Je vhodný na i venkovní použití. Unikátní a oblíbený kus je k sehnání pohodlně tu na našem webu ve známé sekci bytové dekorace! Pořiďte si ještě jiné kusy ve zmíněné sekci na pár kliknutí! Tato vyjímečná značka 4Home vám představuje špičkové zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce ovšem další zboží od výrobce 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový produkt Nástěnná dekorace Strom života, pr. 50 cm, kovová od známého předního výrobce 4Home snadno můžete sehnat aktuálně za skvělou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 599 Kč.