ND náplň do pohl. vlh. 450 g 832336 TABLETA 2 l+c

Tableta - náplň do odvlhčovačů vzduchu se výborně hodí jako náhradní náplň do odvlhčovače Orion, ale je univerzální a hodí se i do jiných... více informací »
ND náplň do pohl. vlh. 450 g 832336 TABLETA 2 l+c
Značka: Orion
179 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tableta - náplň do odvlhčovačů vzduchu se výborně hodí jako náhradní náplň do odvlhčovače Orion, ale je univerzální a hodí se i do jiných...

Tableta – náplň do odvlhčovačů vzduchu se výborně hodí jako náhradní náplň do odvlhčovače Orion, ale je univerzální a hodí se i do jiných běžně dostupných odvlhčovačů vzduchu, kde nasává vlhkost ze vzduchu a hromadí ji v zásobníku. Vzduch proudí kolem tablety a účinnost odvlhčování je tak ještě vyšší. Použití odvlhčovacích tablet přispívá ke zdravému prostředí ve vaší domácnosti. Tableta postupně snižuje účinnost a ztrácí se a po vyčerpání jejich účinků je potřeba ji nahradit novou tabletou – tato doba závisí na velikosti místnosti a vlhkosti vzduchu v místnosti, ve které je umístěna. Velmi široké použití – sklepy, garáže, byty, chalupy. sada 2 ks (1x levandule + 1x citron)vhodné pro Orion Pohlcovač vlhkosti 450 g výměnný 0,6 l – obj. č. 675201 Tento kvalitní a levný produkt můžete získat lehce na webu umístěný v sekci přípravky na čištění! Nyní najdete parádní výrobky z této oblíbené rubriky za outletovou cenu!

Tento designový výrobek ND náplň do pohl. vlh. 450 g 832336 TABLETA 2 l+c od značky se skvělou pověstí Orion snadno najdete právě nyní na našich stránkách extra se slevou! Aktuálně stojí u nás 179 Kč.