Neudorff Ferramol – přípravek proti slimákům 200 g

Granule Ferramolu obsahují jako účinnou látku fosforečnan železitý, který se vyskytuje i ve volné přírodě a dokonce se běžně používá v... více informací »
Neudorff Ferramol - přípravek proti slimákům 200 g
Značka: 4Home
169 Kč
DETAIL PRODUKTU
Granule Ferramolu obsahují jako účinnou látku fosforečnan železitý, který se vyskytuje i ve volné přírodě a dokonce se běžně používá v...

Granule Ferramolu obsahují jako účinnou látku fosforečnan železitý, který se vyskytuje i ve volné přírodě a dokonce se běžně používá v potravinářství.Ferramol je silně nebezpečný pouze pro slimáky. Granule je vylákají z úkrytů a jsou pro ně natolik lákavé, že je okamžitě začnou požírat. Krátce po požití návnady pro pocit sytosti přestanou žrát. Slimáci se s pocitem nasycení stáhnou zpátky do svých podzemních úkrytů a tam uhynou.Při úhynu slimáků nedochází k nadměrné a odpudivé tvorbě slizu, a proto zůstává povrch záhonů čistý. Také není nutné mrtvé slimáky sbírat, protože uhynou ve svých podzemních úkrytech.Účinnost Ferramolu se nesnižuje za deště nebo vlhkého počasí, kdy bývají slimáci nejaktivnější.Granule vlivem vlhkosti nabobtnají a jsou pak pro slimáky ještě atraktivnější. Za sucha se granulím vrátí jejich původní velikost. Ani po opakovaném nabobtnání se granule nerozpadnou a neztrácejí účinnost.Přípravek není nebezpečný při náhodném požití pro domácí zvířata, ani pro jiná zvířata (například ježky). Ferramol je neškodný pro žížaly, včely, ptáky a jiné užitečné organismy.Dávkování: 5 g/m2 rozhodit. Toto množství odpovídá cca 1 vrchovaté čajové lžičce. Důležité je granule rovnoměrně rozsypat a netvořit hromádky.
Doporučená MOC: 169 Kč
Tento kvalitní kus Neudorff Ferramol – přípravek proti slimákům 200 jde pořídit nyní tady na webu zařazený v sekci nezařazené! Nyní najdete akční kusy z této známé sekce za akční cenu. Tato vyjímečná značka vás obohatí o skvělé produkty Přesvědčte se sami. Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na více kvalitních produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Neudorff Ferramol - přípravek proti slimákům 200 g od přední společnosti 4Home lze pořídit právě v bezva akci! Právě nyní za 169 Kč.