NEW BABY molitan-pohanka

Tato speciální molitanová matrace do kočárku nebo kolébky má vrstvu z pohankových lusků. Díky této vrstvě je matrace antialergická, zabraňuje... více informací »
NEW BABY molitan-pohanka
Značka: 4Home
299 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tato speciální molitanová matrace do kočárku nebo kolébky má vrstvu z pohankových lusků. Díky této vrstvě je matrace antialergická, zabraňuje...

Tato speciální molitanová matrace do kočárku nebo kolébky má vrstvu z pohankových lusků. Díky této vrstvě je matrace antialergická, zabraňuje pocení a proleženinám, pomáhá s léčbou poruch páteře a plochých nohou. Výrobek atestován státním hygienickým ústavem.Hodně žádaný kus jde získat nyní tu na webu v kategorii dětské postýlky, cestovní postýlky. Pořiďte si ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za parádní cenu! To však není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Máme v nabídce však také další vybrané produkty od výrobce 4Home. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce 4Home vás obohatí o prvotřídní výrobky. A to ještě není vše.

Neodolatelný výrobek NEW BABY molitan-pohanka od dodavatele se skvělou pověstí 4Home jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách za super peníze! Cena od 299 Kč.