Orava Grillchef 3 elektrický stolní gril

Elektrický stolní gril Orava Grillchef 3 se výborně hodí pro grilovaní v menších prostorech nebo pro ty, kteří rádi grilují po celý rok.... více informací »
Orava Grillchef 3 elektrický stolní gril
Značka: Orava
3 999 Kč
DETAIL PRODUKTU
Elektrický stolní gril Orava Grillchef 3 se výborně hodí pro grilovaní v menších prostorech nebo pro ty, kteří rádi grilují po celý rok....

Elektrický stolní gril Orava Grillchef 3 se výborně hodí pro grilovaní v menších prostorech nebo pro ty, kteří rádi grilují po celý rok. Nabízí skvělou funkci otevřeného i kontaktního grilu. Praktický i moderní gril výborně kombinuje hladkou a žebrovanou plochu v jednom domácím spotřebiči. Variabilní nastavení teploty 80 až 230 °C.Napájení: 230 V, max. příkon: 2000 W (1000 W horní deska a 1000 W spodní deska)
Neodolatelný kousek Orava Grillchef 3 elektrický stolní gril máte možnost pořídit právě zde tu na webu v oblíbené kategorii malé spotřebiče. Pořiďte si ještě další zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu!

Unikátní a žádaný produkt Orava Grillchef 3 elektrický stolní gril od dodavatele s dlouholetou historií Orava jde nakoupit právě za super cenu! Akční cena 3 999 Kč.