Orion 16dílná sada kořenek ve stojanu BLACK

Designový otočný dřevěný stojan s černými nerezovými lištami s otvory, jehož součástí je 16 kusů skleněných kořenek průměru 4,5 cm a... více informací »
Orion 16dílná sada kořenek ve stojanu BLACK
Značka: Orion
849 Kč
DETAIL PRODUKTU
Designový otočný dřevěný stojan s černými nerezovými lištami s otvory, jehož součástí je 16 kusů skleněných kořenek průměru 4,5 cm a...

Designový otočný dřevěný stojan s černými nerezovými lištami s otvory, jehož součástí je 16 kusů skleněných kořenek průměru 4,5 cm a výšky 10 cm. Každá má plastové sypátko a černé víčko. Podle vloženého koření nebo dochucovadla tak můžete sypátko ponechat nebo jej odděláte a pohodlně nasypete a vysypete větší kousky, např. nové koření, hřebíček.Celý stojan bude nejen stylovým prvkem na moderní nebo klasické kuchyňské lince, ale budete mít skvělý přehled o uloženém koření. Skleněné kořenky lze podle potřeby mýt v myčce nádobí, ostatní plastové části stačí umýt v teplé vodě se saponátem a nechat vše řádně usušit. Rozměry: stojan – 17,5 x 17,5 x 29,5 cm, kořenka – objem 0,08 l, pr. 4,5 cm, v. 10 cm. Skleněné kořenky (bez víček a sypátek) lze mýt v myčce na nádobí. Akční a ve slevě produkt Orion 16dílná sada kořenek ve stojanu BLACK je dostupný zrovna tady na našich stránkách v rubrice kořenky. Nyní koupíte zlevněné zboží z této známé sekce ve výhodné akci. Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kvalitních produktů od výrobce Orion. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Orion 16dílná sada kořenek ve stojanu BLACK originál od značky Orion je k dispozici zde nyní pořád výhodně! Stojí teď u nás 849 Kč.