Orion AL 0,2 l moka konvička

Tradiční kávovar pro rychlou a levnou přípravu mimořádně chutného espressa je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických... více informací »
Orion AL 0
Značka: Orion
299 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tradiční kávovar pro rychlou a levnou přípravu mimořádně chutného espressa je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických...

Tradiční kávovar pro rychlou a levnou přípravu mimořádně chutného espressa je vhodný pro použití na plynových, elektrických a sklokeramických deskách. Jednoduše naplníte spodní část kávovaru teplou vodou a vložíte zásobník s kávou, našroubujete vrchní část kávovaru a můžete začít vařit. Tlakem vznikajícím při varu se espresso dostane do horní nádobky a vy můžete nalévat. Materiál: zdravotně nezávadný hliník, držadlo – žáruvzdorný plast, silikonové těsnění – součástí balení 1x náhradní těsnění. Kávovar je opatřen bezpečnostní pojistkou.

Tento velmi oblíbený kus Orion AL 0,2 l moka konvička od výrobce s dlouholetou historií Orion lze pořídit zrovna za mimořádně nízkou cenu! Aktuálně za super cenu 299 Kč.