Orion Dóza s dávkovacím víkem 2,4 l

Plastová uzavíratelná dóza s dávkovacím víkem je vhodná pro skladování sypkých potravin. Můžete v ní uschovat např. mouku, cukr, cereálie,... více informací »
Orion Dóza s dávkovacím víkem 2
Značka: Orion
139 Kč
DETAIL PRODUKTU
Plastová uzavíratelná dóza s dávkovacím víkem je vhodná pro skladování sypkých potravin. Můžete v ní uschovat např. mouku, cukr, cereálie,...

Plastová uzavíratelná dóza s dávkovacím víkem je vhodná pro skladování sypkých potravin. Můžete v ní uschovat např. mouku, cukr, cereálie, těstoviny  nebo luštěniny. Nabízíme ve dvou barevných variantách bez možnosti výběru.Unikátní a žádaný výrobek Orion Dóza s dávkovacím víkem 2,4 l máte možnost sehnat rovnou na našem webu v oblíbené sekci mísy a misky. Připravili jsme ještě jiné produkty ve zmiňované sekci jednoduše online. To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Orion. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt Orion Dóza s dávkovacím víkem 2,4 l od dodavatele se skvělou pověstí Orion můžete sehnat momentálně na webu opravdu levně! Nyní pořídíte za super cenu 139 Kč.