Orion Forma silikon BÁBOVKA pr. 26 cm ORANŽOVÁ

Forma na bábovku s praktickými úchyty. Materiál: silikon - forma je lehká, skladná, nepřilnavá, těsto se v ní nepřipéká, nepohlcuje pachy z... více informací »
Orion Forma silikon BÁBOVKA pr. 26 cm ORANŽOVÁ
Značka: Orion
239 Kč
DETAIL PRODUKTU
Forma na bábovku s praktickými úchyty. Materiál: silikon - forma je lehká, skladná, nepřilnavá, těsto se v ní nepřipéká, nepohlcuje pachy z...

Forma na bábovku s praktickými úchyty. Materiál: silikon – forma je lehká, skladná, nepřilnavá, těsto se v ní nepřipéká, nepohlcuje pachy z potravin, je odolná teplotám od -40 °C do +220 °C. Snadno se umývá, lze ji umývat v myčce na nádobí. Tento designový produkt Orion Forma silikon BÁBOVKA pr. 26 máte možnost najít také tu na našem webu umístěný v kategorii pečící formy! Získejte akční produkty ve zmiňované kategorii za internetové ceny! To ale není všechno, nebojte, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od značky Orion. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Orion Forma silikon BÁBOVKA pr. 26 cm ORANŽOVÁ od známé kvalitní značky Orion snadno můžete získat tady levně. Ceny již od 239 Kč.