Orion Kuchyňská zástěra Beige, 86 x 71 cm

Pokud milujete vaření, potřebujete spolehlivého pomocníka do kuchyně. Originální zástěra Beige vás ochrání před znečištěním při... více informací »
Orion Kuchyňská zástěra Beige
Značka: Orion
249 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pokud milujete vaření, potřebujete spolehlivého pomocníka do kuchyně. Originální zástěra Beige vás ochrání před znečištěním při...

Pokud milujete vaření, potřebujete spolehlivého pomocníka do kuchyně. Originální zástěra Beige vás ochrání před znečištěním při přípravě jídel doma i na grilu a vy si tak můžete užít pohodové vaření. Kuchyňská zástěra je nejen příjemná a pohodlná, ale především praktická. Díky dlouhým vázacím provázkům a provázku u krku je velikost kuchyňské zástěry univerzální.  Navíc jistě oceníte velkou praktickou kapsu, kam schováte všechny drobnosti potřebné k vaření. Tento skvělý produkt Orion Kuchyňská zástěra Beige, 86 x 71 cm jde sehnat prostě tady na našem webu ve známé sekci zástěry! Vyhledejte si nové kousky z této oblíbené rubriky za super peníze.

Vysoce kvalitní produkt Orion Kuchyňská zástěra Beige, 86 x 71 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Orion jde získat zde nyní za rozumné peníze. Zrovna teď v akci za 249 Kč.