Orion Láhev sklo+kohoutek APPLE 6,5 l

Stylově tvarovaná skleněná nádoba s víkem je skvělým pomocníkem při servírování domácí ovocné šťávy či limonády z čerstvého ovoce,... více informací »
Orion Láhev sklo+kohoutek APPLE 6
Značka: Orion
599 Kč
DETAIL PRODUKTU
Stylově tvarovaná skleněná nádoba s víkem je skvělým pomocníkem při servírování domácí ovocné šťávy či limonády z čerstvého ovoce,...

Stylově tvarovaná skleněná nádoba s víkem je skvělým pomocníkem při servírování domácí ovocné šťávy či limonády z čerstvého ovoce, které děti milují. Dospělí ji využijí nejen za horkých letních večerů při posezení s bowle, pro podávání různých míchaných drinků i jiných nápojů. Díky praktickému kohoutku se skvěle rozlévá. Před prvním použitím důkladně omyjte teplou vodou se saponátem, následně omyjte. Po uschnutí vložte – zašroubujte kohoutek do otvoru v láhvi, zavřete do polohy close a nalijte nápoj. Jakmile otočíte páčku kohoutku o 90 stupňů do polohy open, bude vytékat nápoj do vámi připravené sklenice. Po ukončení používání opakujte postup mytí jako před použitím. Nevhodné pro horké nebo vařící tekutiny. Materiál: sklo, plast, silikonové těsnění.Hodně povedený produkt seženete aktuálně na stránkách v populární kategorii sklenice! Prozkoumejte jiné produkty z této známé sekce za výhodné peníze. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od výrobce Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce Orion má k dispozici vynikající výrobky. A to ještě není vše!

Nový kousek Orion Láhev sklo+kohoutek APPLE 6,5 l od kvalitní společnosti Orion jednoduše získáte zde teď skutečně výhodně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 599 Kč.