Orion Termomísa TERMO COSMOS, 0,75 l

Menší barevná termomísa z kolekce COSMOS zaručí, že vložený pokrm zůstane díky pěnové termoizolační vrstvě mezi stěnami delší dobu na... více informací »
Orion Termomísa TERMO COSMOS
Značka: Orion
279 Kč
DETAIL PRODUKTU
Menší barevná termomísa z kolekce COSMOS zaručí, že vložený pokrm zůstane díky pěnové termoizolační vrstvě mezi stěnami delší dobu na...

Menší barevná termomísa z kolekce COSMOS zaručí, že vložený pokrm zůstane díky pěnové termoizolační vrstvě mezi stěnami delší dobu na konstantní teplotě.Můžete si tak vzít svůj oběd s sebou do práce, na výlety, do auta nebo na dovolenou. Skládá se z plastového obalu a nerezového vnitřku, její objem je 750 ml. Snadné uzavření misky umožňuje otočné plastové termo víčko.Termomísa se hodí na teplé i studené pokrmy, od polévky po zmrzlinu. Jak dlouho zachová teplotu jídel, záleží na teplotním rozdílu mezi vnitřkem nádoby a jejím okolí, tipy na efektivní prodloužení teploty vložených pokrmů najdete na obalu.
Povedený výrobek Orion Termomísa TERMO COSMOS, jde získat taky tu na stránkách umístěný v sekci mísy a misky! Vyberte si podobné kusy z naší rubriky na pár kliknutí. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další produkty od dodavatele Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento oblíbený produkt Orion Termomísa TERMO COSMOS, 0,75 l od dodavatele s dlouholetou historií Orion máte možnost koupit právě dnes pořád výhodně. Nyní získáte od 279 Kč.