Past na slimáky PH, 2 ks

Past je určená k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů, kteří ničí okrasné i hospodářské zahrady či políčka. Lapač se skládá z... více informací »
Past na slimáky PH
Značka: 4Home
109 Kč
DETAIL PRODUKTU
Past je určená k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů, kteří ničí okrasné i hospodářské zahrady či políčka. Lapač se skládá z...

Past je určená k odchytu slimáků, plzáků i hlemýžďů, kteří ničí okrasné i hospodářské zahrady či políčka. Lapač se skládá z plastové nádobky a snadno odnímatelného víka. Aby nástraha účinkovala, stačí nádobku naplnit pivem nebo droždím s teplou vodou.Bezpečná pro domácí zvířata i divokou zvěř. Šetrná k životnímu prostředí. Snadná manipulace a jednoduchá aplikace.
Zcela unikátní produkt Past na slimáky PH, pořídíte lehce u nás v oblíbené sekci zahradnické potřeby. Získejte ještě jiné výrobky ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Známá značka 4Home má ve stále nabídkce velmi kvalitní výrobky Vždyť to vidíte sami!

Oblíbený a kvalitní produkt Past na slimáky PH, 2 ks od kvalitní společnosti 4Home lze nakoupit právě teď v naší nabídce ve výhodné akci! Teď v akci 109 Kč.