Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 40 l, úzký, černý plast

Úzký vysoký plastový koš je vhodným doplňkem do téměř každého interiéru. Obzvláště, pokud hledáte způsob, jak se zbavit většího... více informací »
Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 40 l
Značka: Simplehuman
1 689 Kč
DETAIL PRODUKTU
Úzký vysoký plastový koš je vhodným doplňkem do téměř každého interiéru. Obzvláště, pokud hledáte způsob, jak se zbavit většího...

Úzký vysoký plastový koš je vhodným doplňkem do téměř každého interiéru. Obzvláště, pokud hledáte způsob, jak se zbavit většího množství odpadu. Tento odpadkový koš Simplehuman má totiž velký objem čtyřicet litrů. Díky použité patentované technologii je zavírání víka koše naprosto tiché. Po uvolnění pedálu se víko velmi pomalu spouští dolů až se jemně zacvakne. Je konec hlučnému bouchání víkem odpadkového koše. Víko tohoto odpadkového koše je možné velmi snadno zajistit. Odpadky jsou tak v bezpečí před zvídavými domácími mazlíčky a nenechavými ratolestmi. Koš je navržen tak, aby zapadnul i do těch nejužších míst. Černá barva je nenápadná, koš se v interiéru snadno schová. Pro snadné posunování koše z místa na místo je vybaven zabudovanými kolečky. Simplehuman vyrábí vlastní odpadkové pytle. Vyznačují se vysokou pevností a snadno se z koše vyndávají. Sáčky, které přesně padnou do tohoto koše, najdete pod písmenkem K (35-45 l) objednací číslo 802916 a 802926. Tento exkluzivní produkt Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 40 l, úzký, černý plast získáte aktuálně na našich stránkách umístěný v sekci odpadkové koše! Nyní najdete zlevněné produkty ve zmiňované sekci za nejnižší cenu.

Tento velmi žádaný produkt Pedálový odpadkový koš Simplehuman – 40 l, úzký, černý plast od kvalitního výrobce Simplehuman lze pořídit tady a teď právě až neuvěřitelně levně! Teď za akční cenu 1 689 Kč.