Pekáč smalt BROWN 34,5×23 cm víko

Smaltované nádobí je opět v kurzu. Kvalitní oboustranný pekáč s hnědým smaltovaným povrchem, který si oblíbily už naše babičky. Ocelový... více informací »
Pekáč smalt BROWN 34
Značka: Orion
699 Kč
DETAIL PRODUKTU
Smaltované nádobí je opět v kurzu. Kvalitní oboustranný pekáč s hnědým smaltovaným povrchem, který si oblíbily už naše babičky. Ocelový...

Smaltované nádobí je opět v kurzu. Kvalitní oboustranný pekáč s hnědým smaltovaným povrchem, který si oblíbily už naše babičky. Ocelový základ pokrývá smalt, tedy tavenina podobná sklu a vytváří tak odolný, zcela zdravotně nezávadný povrch.Šťavnaté pečené maso, nádivky, nákypy apod. pečeme přikryté poklopem, po sejmutí víka se vytvoří krásná kůrčička. Klasické kynuté buchty jako z pohádky a jiné dobroty lze péct samostatně v obouch dílech, víko tak bude sloužit jako samostatný pekáč o čistém rozměru pečicí plochy 34,5 x 23 x7 cm a dobře zapadne do lemu spodní nádoby. Celkový rozměr obou dílů i s držadly je 39 x 23 x 13 cm.Přednosti smaltovaných plechů:

odolný smaltovaný povrch v moderním provedení
pevná držadla pro snadnou manipulaci, doporučujeme používat chňapky
plech dobře vede teplo
vhodný do elektrické, horkovzdušné i plynové trouby
jednoduchá údržba – stačí umýt běžným způsobem nebo v myčce nádobí Tento výjimečný výrobek je k dispozici aktuálně tady u nás zařazený v sekci pečící formy! Připravili jsme pro vás parádní kousky z naší sekce za skvělou cenu. Populární výrobce Orion vám představuje vynikající zboží Udělejte radost sami sobě.

Diskontní kousek Pekáč smalt BROWN 34,5x23 cm víko od výrobce se zárukou kvality Orion jednoduše seženete na našich stránkách nyní za příznivou cenu. Výhodně za skvělou cenu 699 Kč.