AmbiaHome.cz

Piaski Toaletní stolek se zásuvkami MONO béžový

Kvalitní produkt Piaski Toaletní stolek se zásuvkami MONO béžový s osvědčenou značkou Piaski můžete koupit zde skutečně levně. Výhodně za skvělou cenu 4 409 Kč.
EAN: 5908260355081
Ověřit dostupnost
Značka: Piaski
4 409
Popis produktu

Přemýšlíte, že si vytvoříte koutek, kde se v klidu nalíčíte a připravíte tak na celý den v práci nebo naopak na večírek či ples? Chcete mít místo, které bude jen pro vás a vy si užijete svou zkrášlovací chvilku? Pak sáhněte po toaletním stolku s praktickými zásuvkami. V neutrální béžové barvě padne do každého interiéru – minimalismu, boho nebo industry. Díky jeho praktičnosti ho můžete využít nejen v obývacím pokoji nebo ložnici, ale také studentském útočišti.

Díky jeho modernímu vzhledu je možné toaletní stolek využít také jako pracovní nebo psací stůl, u kterého můžete kreslit, připravovat si podklady na důležitou prezentaci nebo si sednout s notebookem a pracovat. Minimalistický design a elegantní linie slibují jemný kousek, který váš interiér doladí. Je vyroben z lamino desky a opatřen ABS plastem. Stává se tak pevným a stabilním kouskem.. Disponuje širokou plochou a dvě praktické zásuvky.

Obě zásuvky nabízí prostor, do kterého můžete uložit spoustu věcí podle potřeby. Například líčidla, make-up, dokumenty, knihy, papíry, omalovánky pro děti a mnoho dalšího, podle toho, k jakému účelu využíváte stůl. Budete-li toaletní stolek využívat ke každodennímu líčení, můžete přidat také velké zrcadlo a bodové osvětlení okolo a vytvoříte si moderní beauty kousek, který si zamiluje každá dívka či žena.