Plachta na zahradní nábytek BlueGarden

Chraňte svůj zahradní nábytek pomocí kvalitní plachty BlueGarden. Plachta na zahradní nábytek BlueGarden je velmi pevná, voděodolná, odolná vůči... více informací »
Plachta na zahradní nábytek BlueGarden
Značka: Bluegarden
559 Kč
DETAIL PRODUKTU
Chraňte svůj zahradní nábytek pomocí kvalitní plachty BlueGarden. Plachta na zahradní nábytek BlueGarden je velmi pevná, voděodolná, odolná vůči...

Chraňte svůj zahradní nábytek pomocí kvalitní plachty BlueGarden.

Plachta na zahradní nábytek BlueGarden je velmi pevná, voděodolná, odolná vůči slunečnímu záření i proti větru. Plachta na všech rozích disponuje kovovými kroužky, které slouží pro bezpečnější upevnění plachty. Váš zahradní nábytek tak bude v bezpečí, i když u nebe budou padat trakaře.

Rozměry plachty BlueGarden:

Délka: 230 cm
Šířka: 135 cm
Výška 80 cm
Tento akční a ve slevě produkt Plachta na zahradní nábytek máte možnost získat aktuálně tady na stránkách zařazený v sekci zahradní sestavy! Získejte ještě podobné zboží ve zmíněné rubrice za příznivou cenu! Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce Bluegarden. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Bluegarden pro své zákazníky prodává prvotřídní sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Výjimečný a žádaný kus Plachta na zahradní nábytek BlueGarden od spolehlivé značky Bluegarden můžete dostat v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Akční cena od 559 Kč.