Plastia Samozavlažovací květináč Tolita zelená, pr. 19 cm

Tento květináč se samozavlažovací funkcí se hodí na pěstování všemožných druhů rostlin, jako jsou například pilea, oxalis, převislý... více informací »
Plastia Samozavlažovací květináč Tolita zelená
Značka: Plastia
289 Kč
DETAIL PRODUKTU
Tento květináč se samozavlažovací funkcí se hodí na pěstování všemožných druhů rostlin, jako jsou například pilea, oxalis, převislý...

Tento květináč se samozavlažovací funkcí se hodí na pěstování všemožných druhů rostlin, jako jsou například pilea, oxalis, převislý starček a další. Květináč má hladinoměr, díky kterému víte, kolik vody je ve vnější nádobě. Maximální možný objem vody, který lze do květináče nalít, je 0,75 l. Rostliny se zasadí do vnitřní vložky květináče. Množství substrátu je max 2,2 l. Vnitřní průměr květináče je 15,3 cm. Design květináče vznikl ve spolupráci s českými designéry ze studia WRKS.Výjimečný a žádaný produkt Plastia Samozavlažovací květináč Tolita zelená, pr. 19 můžete koupit jednoduše u nás ve známé kategorii květináče a truhlíky! Máme pro vás akční zboží ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu! Tento vyjímečný výrobce Plastia vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na více kousků značky Plastia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Plastia Samozavlažovací květináč Tolita zelená, pr. 19 cm od odblíbeného výrobce Plastia můžete pořídit právě za outletovou cenu! Akční cena 289 Kč.