PlasticFuture Květináč Lofly Railing tmavě šedý

Moderní květináč Lofly Railing s perfektním hladkým povrchem v tmavě šedé antracitové barvě. Květináč je vhodný na venkovní... více informací »
PlasticFuture Květináč Lofly Railing tmavě šedý
Značka: PlasticFuture
159 Kč
DETAIL PRODUKTU
Moderní květináč Lofly Railing s perfektním hladkým povrchem v tmavě šedé antracitové barvě. Květináč je vhodný na venkovní...

Moderní květináč Lofly Railing s perfektním hladkým povrchem v tmavě šedé antracitové barvě. Květináč je vhodný na venkovní využití a to především na zábradlích a plotech, kde krásně vynikne. Při jeho instalaci nejsou zapotřebí žádné držáky. Díky vytvarování jeho podstavce jej jednoduše zavěsíte přímo na konstrukci oplocení. Květináč je navíc vyroben z kvalitního plastu, který odolává povětrnostním vlivům.

Délka
39,6 cm

Šířka
26,6 cm

Výška
25 cm

Objem
12,3 l

Barva
Antracit

Hmotnost
533 g Tento akční a ve slevě produkt jde koupit jednoduše na našich stránkách zařazený v rubrice květináče a truhlíky. Podívejte se na zlevněné produkty ve zmiňované kategorii za nejnižší cenu! To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další prověřené produkty od dodavatele PlasticFuture. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární značka PlasticFuture má k dispozici skvělé výrobky.

Ve slevě tento produkt PlasticFuture Květináč Lofly Railing tmavě šedý od přední společnosti PlasticFuture naleznete v aktuální nabídce za extra cenu! Právě nyní za skvělou cenu 159 Kč.