PlasticFuture Květináč Long Sandy šedý, varianta 29,7 cm

Stylový vysoký květináč v barvě šedého kamene, který krásně oživí všechny exteriéry domů. Kvalitní plastové provedení... více informací »
PlasticFuture Květináč Long Sandy šedý
Značka: PlasticFuture
385 Kč
DETAIL PRODUKTU
Stylový vysoký květináč v barvě šedého kamene, který krásně oživí všechny exteriéry domů. Kvalitní plastové provedení...

Stylový vysoký květináč v barvě šedého kamene, který krásně oživí všechny exteriéry domů. Kvalitní plastové provedení odolává nízkým teplotám a UV záření. Objemný květináč s podelně vlnitou strukturou využijete v předzahradách, terasách i na verandách.

Délka
29,7 cm

Šířka
29,7 cm

Výška
53,1 cm

Objem
22 l

Barva
Šedý kámen

Hmotnost
650 g

Délka
34,9 cm

Šířka
34,9 cm

Výška
62 cm

Objem
37 l

Barva
Šedý kámen

Hmotnost
960 g

Délka
39 cm

Šířka
39 cm

Výška
70,8 cm

Objem
45 l

Barva
Šedý kámen

Hmotnost
1984 gTento neodolatelný výrobek máte možnost nakoupit také tu na našem webu zařazený v kategorii květináče a truhlíky! Nyní získáte parádní produkty ze zmíněné kategorie na pár kliknutí. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od značky PlasticFuture. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce PlasticFuture dlouhodobě prodává top produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Levný produkt PlasticFuture Květináč Long Sandy šedý, varianta 29,7 cm od populárního výrobce PlasticFuture lze koupit již dnes téměř zdarma. Nabídka již od 385 Kč.