Podložka grilovací teflon 40×33 cm 2 ks

Jedinečná nepřilnavá teflonová podložka na gril zjednoduší vaše grilování. Je vhodná pro všechny typy jídel - maso, ryby, zelenina. Jídlo... více informací »
Podložka grilovací teflon 40x33 cm 2 ks
Značka: Orion
169 Kč
DETAIL PRODUKTU
Jedinečná nepřilnavá teflonová podložka na gril zjednoduší vaše grilování. Je vhodná pro všechny typy jídel - maso, ryby, zelenina. Jídlo...

Jedinečná nepřilnavá teflonová podložka na gril zjednoduší vaše grilování. Je vhodná pro všechny typy jídel – maso, ryby, zelenina. Jídlo zůstane měkké, nepřipálené, šťavnaté a chutné. Podložka sedí přímo na roštu, jídlo nebude propadávat skrz rošt.Snadná údržba – omyvatelná teplou mýdlovou vodou. Přizpůsobitelná na všechny velikosti a tvary grilů. Materiál: skleněné vlákno s teflonovou úpravou. Tepelná odolnost až do 260 °C. Myjte podložku před každým používáním. Nepoužívejte na přímý plamen. Pro úpravu velikosti podložky použijte nůžky. Po skončení grilování podložku stačí otřít a následně omýt mýdlovou vodou proti mastnotě. Podložku neskládejte a neměňte její tvar, mohlo by to poškodit její vlastnosti.
Velmi žádaný kousek Podložka grilovací teflon 40×33 cm 2 pořídíte prostě tady na webu v oblíbené kategorii doplňky ke grilům! Nyní pořídíte kvalitní produkty z této oblíbené rubriky snadno online! Máme toho více, podívejte se také na více produktů od dodavatele Orion. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Orion vám poskytuje velmi kvalitní zboží. A to ještě není vše!

Vysoce kvalitní výrobek Podložka grilovací teflon 40x33 cm 2 ks od naší známé značky Orion můžete získat na našich stránkách teď právě za akční cenu. Právě teď za cenu 169 Kč.