Profod Ručník Wendy grey, 50 x 90 cm

Vaflový ručník Wendy je vyroben z vysoce kvalitní bavlny. Je rychleschnoucí a výborně savý. Využijete jej doma, v dílně i na zahradě. Ručník... více informací »
Profod Ručník Wendy grey
Značka: 4Home
109 Kč
DETAIL PRODUKTU
Vaflový ručník Wendy je vyroben z vysoce kvalitní bavlny. Je rychleschnoucí a výborně savý. Využijete jej doma, v dílně i na zahradě. Ručník...

Vaflový ručník Wendy je vyroben z vysoce kvalitní bavlny. Je rychleschnoucí a výborně savý. Využijete jej doma, v dílně i na zahradě. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání. Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost.
Tento neodolatelný výrobek můžete koupit v pohodě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice ručníky. Nyní můžete získat parádní kusy z této oblíbené kategorie snadno online. Máme toho více, podívejte se také na další kvalitní kousky značky 4Home. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka 4Home dlouhodobě dodává špičkové produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Unikátní a oblíbený kousek Profod Ručník Wendy grey, 50 x 90 cm od populární značky 4Home můžete sehnat tady teď za mimořádně nízkou cenu! Ve skvělé akci za 109 Kč.