Rolser Nákupní taška s kolečky do schodů I-MAX STAR RD6, černo-oranžová

Podvozek Rd6 je vybaven 6 kolečky klasické velikosti a jeho hlavní výhodou je možnost snadného stoupání do schodů, kdy jsou využita všechna... více informací »
Rolser Nákupní taška s kolečky do schodů I-MAX STAR RD6
Značka: Rolser
2 095 Kč
DETAIL PRODUKTU
Podvozek Rd6 je vybaven 6 kolečky klasické velikosti a jeho hlavní výhodou je možnost snadného stoupání do schodů, kdy jsou využita všechna...

Podvozek Rd6 je vybaven 6 kolečky klasické velikosti a jeho hlavní výhodou je možnost snadného stoupání do schodů, kdy jsou využita všechna kolečka. Při provozu na rovném povrchu jsou do jízdy zapojena čtyři kolečka, kdy se hmotnost celého nákladu rovnoměrně rozloží do celého podvozku a nezatíží tak vaše záda. Podvozek je vybaven přední oporou, která umožňuje tašku stabilně odstavit volně do prostoru. Zároveň ji lze jedním pohybem sklopit. Stisknutím červených bodů jednoduše sundáte kolečka z podvozku a dosáhnete tak dokonale plochého tvaru pro snadné uložení.Hliníková konstrukce sahá až do výšky 107 cm, proto je vhodná i pro uživatele vyšší postavy. Je vybavena ergonomickým protiskluzovým madlem, které skvěle padne do ruky a přispívá tak ke snadné manipulaci. Výhodou konstrukce je také chránič umístěný na zadnístraně základny, který brání poškození nákladu při zdolávání schodů.
Taška je vyrobena z vysoce pevného nepromokavého a snadno omyvatelného materiálu s geometrickým vzorem ve tvaru hvězd (Star). K údržbě stačí vlhký hadřík či houbička. Materiál lze také impregnovat a zajistit mu tak delší životnost.
Parametry:

doporučené zatížení 25 kg

rozměr složeného vozíku 47,5 cm (šířka) x 29 cm (hloubka) x 107 cm (výška)

rozměr tašky 36 cm (šířka) x 19 cm (hloubka) x 63 cm (výška) cm

2x vnitřní kapsa

1x vnější kapsa

nemá skládací rukojeť

nemá úchytku na nákupní vozík

nemá termo přihrádku
Často hledaný produkt Rolser Nákupní taška s kolečky do schodů I-MAX STAR RD6, černo-oranžová dostanete již dnes tady na našem webu v populární rubrice nákupní tašky a košíky. Nyní můžete koupit ostatní kousky z naší kategorie za výborné peníze!

Oblíbený produkt Rolser Nákupní taška s kolečky do schodů I-MAX STAR RD6, černo-oranžová od top značky Rolser lze pořídit bezpečně online ve slevě! Na našich stránkách za 2 095 Kč.