Rongomic Boční markýza 180×350 cm kouřově šedá

Boční markýza na terasu nebo na balkón chrání před slunečním svitem, lehkým větrem i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Markýza... více informací »
Rongomic Boční markýza 180x350 cm kouřově šedá
Značka: Rongomic
3 515 Kč
DETAIL PRODUKTU
Boční markýza na terasu nebo na balkón chrání před slunečním svitem, lehkým větrem i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Markýza...

Boční markýza na terasu nebo na balkón chrání před slunečním svitem, lehkým větrem i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Markýza se připevňuje ke zdi pomocí nástěnných držáků. Protilehlý sloup je ukotven buď přímo v zemi nebo je přišroubován k podlaze pomocí ukotvovací konzoly. Kazeta i sloupek jsou z hliníku, který je odolný vůči korozi. Tkanina markýzy je vyrobená z polyesteru s gramáží 280 g/m² a je opatřená PU nátěrem. Díky tomu je voděodolná a snadno se udržuje v čistotě.

Specifikace produktu:
Materiál kazety a ukotvovacího sloupku: hliník
Materiál tkaniny: PVC (280 g/m²) s PU nátěrem
Rozměry: 180×350 cm
Rozměry sloupku: 100x9x6 cm
Dětská pojistka na rukojeti Žádaný kousek je k sehnání jednoduše tady u nás zařazený v rubrice markýzy! Vyhledejte si jiné výrobky z naší sekce za super ceny. Mezi zákazníky oblíbená značka Rongomic má na skladě skvělý sortiment. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Náš sortiment je ale široký, mrkněte na další zboží od značky Rongomic. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Rongomic Boční markýza 180x350 cm kouřově šedá od našeho předního výrobce Rongomic lze sehnat u nás nyní za příznivou cenu! Akční cena 3 515 Kč.