Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý

Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým... více informací »
Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý
Značka: Rongomic
2 219 Kč
DETAIL PRODUKTU
Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým...

Boční stolek VASAGLE Ronja nadchne především milovníky rustikálního a industriálního stylu. Není divu, stolek se totiž pyšní stabilním ocelovým rámem v černé barvě a tělem z odolné dřevotřísky s nádhernou rustikální strukturou dřeva. Úložný prostor za dvířky a otevřený odkládací prostor nabízí dostatek místa pro vše potřebné. Díky výškově nastavitelným podložkám bude stolek stabilní i na mírně nerovných podlahách.

Specifikace produktu
Barva: rustikální hnědá, černá
Materiál: dřevotříska, ocel
Hmotnost: 12,1 kg
Max. nosnost: 40 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle.

Rozměry produktu

Obsah balení:
1x noční stolek
1x příslušenství
1x ochrana proti překlopení
1x návod (německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky).Exkluzivní produkt Rongomic Boční stolek VASAGLE dostanete teď tu umístěný v sekci noční stolky! Nyní si můžete koupit parádní produkty z naší kategorie jednoduše online.

Tento kvalitní a levný výrobek Rongomic Boční stolek VASAGLE Ronja hnědý/černý od našeho výrobce Rongomic můžete najít tady nyní opravdu výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 219 Kč.