Rongomic Botník Simon černý

Botník, který si můžete sestavit dle libosti - a to na jeden velký botník nebo na 2 menší. Botník je vyroben z vysoce odolného železa, takže pojme... více informací »
Rongomic Botník Simon černý
Značka: Rongomic
2 139 Kč
DETAIL PRODUKTU
Botník, který si můžete sestavit dle libosti - a to na jeden velký botník nebo na 2 menší. Botník je vyroben z vysoce odolného železa, takže pojme...

Botník, který si můžete sestavit dle libosti – a to na jeden velký botník nebo na 2 menší. Botník je vyroben z vysoce odolného železa, takže pojme až 10 kg na polici. Výška mezi policemi je 20 cm, což znamená, že zde můžete schovat i své podpatky.
Na poličku lze uložit 4 až 5 párů bot. Botník je velmi stabilní a snadno se nepřevrátí.

Rozměry: 92.5*30.7*163.5 cm
Materiál: železo
Kvalitní produkt Rongomic Botník Simon černý máte možnost nakoupit teď tu na našich stránkách umístěný v rubrice botníky! Nyní můžete získat parádní produkty z naší kategorie za extra cenu. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další kvalitní zboží od dodavatele Rongomic. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Rongomic Botník Simon černý od společnosti Rongomic jednoduše seženete již dnes skutečně levně. Nyní lze objednat jen za 2 139 Kč.