Rongomic Botník VASAGLE DAN

Praktický botník VASAGLE je vyroben v rustikálním stylu, kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout.... více informací »
Rongomic Botník VASAGLE DAN
Značka: Rongomic
1 395 Kč
DETAIL PRODUKTU
Praktický botník VASAGLE je vyroben v rustikálním stylu, kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout....

Praktický botník VASAGLE je vyroben v rustikálním stylu, kromě botníku plní také funkci lavičky, na kterou si můžete při obouvání sednout. Botník se skládá ze dvou otevřených polic. Botník bude skvěle ladit s industriálně zařízeným interiérem.

Materiál: dřevotřísková deska, kov
Rozměry: 73 x 30 x 45 cm
Hmotnost: 8 kg
Nosnost: 90 kg

Podívejte se i na ostatní produkty ze série Vasagle. Tento exkluzivní produkt Rongomic Botník VASAGLE DAN můžete dostat aktuálně tu ve známé kategorii botníky. Mrkněte na jiné produkty ve zmiňované kategorii za mimořádně nízkou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty značky Rongomic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Rongomic Botník VASAGLE DAN od našeho předního výrobce Rongomic jde sehnat na našich stránkách nyní skutečně levně! Aktuálně za super cenu 1 395 Kč.