Shoptop Botník ADAM dub

Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se... více informací »
Shoptop Botník ADAM dub
Značka: Shoptop
1 925 Kč
DETAIL PRODUKTU
Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se...

Minimalistický a velmi hezký botník obsahuje šest polic. Využití tohoto produktu je multifunkční, slouží totiž také jako lavice, díky které se vám bude snáz a lépe obouvat. Botník má neutrální, dobře kombinovatelnou, barvu. Náš botník je vyroben z laminované desky o tloušťce 16 mm odolné proti oděru.

ROZMĚRY:
Hloubka: 35 cm
Délka: 85 cm
Výška: 46 cm

Materiál:
Tělo a čela – 16 mm laminovaná dřevotříska.
Lemování – zakončeno ABS plastem (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností) Unikátní a oblíbený produkt Shoptop Botník ADAM dub je k dispozici ještě tu na našich stránkách ve známé kategorii botníky. Získejte ještě jiné zboží z této populární rubriky za báječnou cenu. Přední výrobce Shoptop pro své zákazníky dodává skvělé výrobky.

Unikátní a žádaný výrobek Shoptop Botník ADAM dub od kvalitní společnosti Shoptop můžete dostat právě zde za extra cenu! Nabídky od 1 925 Kč.