Shoptop Botník FERNANDO dub

Praktický botník FERNANDO se skládá ze šesti háčků, na které lze umístit oděvy, ze zrcadla a police. Produkt má matnou barvu dubu. Botník lze... více informací »
Shoptop Botník FERNANDO dub
Značka: Shoptop
2 265 Kč
DETAIL PRODUKTU
Praktický botník FERNANDO se skládá ze šesti háčků, na které lze umístit oděvy, ze zrcadla a police. Produkt má matnou barvu dubu. Botník lze...

Praktický botník FERNANDO se skládá ze šesti háčků, na které lze umístit oděvy, ze zrcadla a police. Produkt má matnou barvu dubu. Botník lze umístit do vstupní haly, šatny nebo ložnice.

MATERIÁL:
16 mm laminovaná dřevotříska
Hrany – povrchová úprava PVC (vyznačuje se vysokou mechanickou a chemickou pevností)

ROZMĚRY:
výška: 45 cm
hloubka: 35 cm
šířka: 85 cm

Doplňte Vaši vstupní halu o vkusný botník z kolekce FERNANDO. Tento levný produkt Shoptop Botník FERNANDO dub jde získat bezprostředně tady na stránkách ve známé kategorii botníky. Vyberte si podobné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! U nás vám nabízíme více, podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Shoptop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Shoptop vyrábí vynikající zboží Nabídka platí do vyprodání zásob.

Tento kvalitní produkt Shoptop Botník FERNANDO dub od společnosti s výborným jménem Shoptop můžete sehnat právě nyní napořád výhodně. Nyní pořídíte za 2 265 Kč.