Shoptop Botník MILANO tmavě hnědý

Pohodlná skříňka se sedákem z vysoce kvalitní eko kůže a úložným prostorem. Skříňka má dekorativní hliníkový pás, závěsné dveře, za... více informací »
Shoptop Botník MILANO tmavě hnědý
Značka: Shoptop
2 115 Kč
DETAIL PRODUKTU
Pohodlná skříňka se sedákem z vysoce kvalitní eko kůže a úložným prostorem. Skříňka má dekorativní hliníkový pás, závěsné dveře, za...

Pohodlná skříňka se sedákem z vysoce kvalitní eko kůže a úložným prostorem. Skříňka má dekorativní hliníkový pás, závěsné dveře, za kterými je umístěn třířadý regál. Pečlivé zpracování, elegantní vzhled, originální barva, způsobí, že se skříňka hodí do každé předsíně.

– Naše skříňka je vyrobena z 18mm vrstvené desky odolné proti oděru
– Viditelné hrany byly pokryty okrajem ABS
– Závěsné dveře zajišťují funkčnost skříně
– Hliníkové ozdobné lišty
– Záruka výrobce 2 roky

Materiál:
• Těleso a přední části – laminovaná dřevotříska o tloušťce 18 mm.
• Hrany – ukončené PVC materiálem (vyznačující se vysokou mechanickou a chemickou odolností)

Rozměry:
Hloubka: 30 cm
Šířka: 60 cm
Výška: 53 cm
Hloubka schránky: 8 cm

Pro očistění použijte vlhký hadřík. Nedoporučujeme používat silné chemikálie. Hodně povedený výrobek Shoptop Botník MILANO tmavě máte možnost sehnat bez obtíží tu na webu v kategorii botníky. Nyní můžete získat jiné kousky ve zmíněné kategorii v akci! U zákazníků oblíbená značka Shoptop pro své zákazníky dodává skvělý sortiment. Přesvědčte se sami!

Oblíbený a kvalitní výrobek Shoptop Botník MILANO tmavě hnědý od známého výrobce Shoptop máte možnost dostat v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Nyní pořídíte jen za 2 115 Kč.