Shoptop Botník se sedákem Wero šedý

Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o... více informací »
Shoptop Botník se sedákem Wero šedý
Značka: Shoptop
2 115 Kč
DETAIL PRODUKTU
Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o...

Moderní botník splní očekávání všech, kteří si cení kombinace jednoduchosti a elegance. Skříňka na boty je vyrobena z laminované desky o tloušťce 16 mm odolné proti oděru. Viditelné okraje byly opatřeny ABS hranou.
Skříňka na boty se sedadlem a úložným prostorem Vám zpestří předsíň a usnadní vám nazouvání bot. Vyčistěte povrch nábytku měkkým hadříkem. Nepoužívejte silné chemikálie.

Rozměry:
Hloubka: 35 cm
Šířka: 85 cm
Výška: 45 cm

Materiál:
Tělo a čelo – laminovaná dřevotříska o tloušťce 16 mm.
Lemování – zakončeno ABS plastem Tento kvalitní a žádaný produkt Shoptop Botník se sedákem naleznete prostě tady u nás ve známé sekci botníky. Nyní pořídíte ostatní kusy z této známé rubriky ve výprodejové akci!

Velmi oblíbený produkt Shoptop Botník se sedákem Wero šedý od známého výrobce Shoptop máte možnost získat nyní napořád výhodně. Právě teď jen za 2 115 Kč.