Sixtol Aroma difuzer Bloom bílý lesk 200 ml

Designový aroma difuzér Bloom vhodný do každé domácnosti ke zvlhčení vzduchu. Ideální doplněk do vašich domovů, který nádherně provoní své... více informací »
Sixtol Aroma difuzer Bloom bílý lesk 200 ml
Značka: Sixtol
399 Kč
DETAIL PRODUKTU
Designový aroma difuzér Bloom vhodný do každé domácnosti ke zvlhčení vzduchu. Ideální doplněk do vašich domovů, který nádherně provoní své...

Designový aroma difuzér Bloom vhodný do každé domácnosti ke zvlhčení vzduchu. Ideální doplněk do vašich domovů, který nádherně provoní své okolí a dokáže zlepšit náladu. Aroma difuzéry jsou vhodné pro aromaterapii, chromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Aroma difuzer také neutralizuje nepříjemné zápachy, např. od cigaretového kouře nebo domácích zvířat.Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt. Nejnovější model kompaktního difuzéru Bloom nevyžaduje k odpařování vatovou tyčinku.Vlastnosti a specifikace:

přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
tichý provoz
odpařování: 20 – 30 ml/hodina
provozní napětí: 5 V, příkon: 6 W
automatické vypnutí: po 4 hodinách
AC adaptér: DC 5V USB
materiál: PP (Polypropylen), ABSObsah balení: 1x difuzér a 1x USB napájecí kabelUpozornění:Jako aroma používejte pouze přírodní esence bez jiných chemických látek. Nenalévejte do přístroje horkou ani minerální vodu. Zlevněný kousek Sixtol Aroma difuzer Bloom bílý lesk 200 ml máte možnost dostat snadno tu v rubrice aromaterapie. Nyní získáte akční produkty z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Známý výrobce Sixtol má na skladě vysoce kvalitní produkty. Podívejte se sami. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další prověřené produkty značky Sixtol. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní kus Sixtol Aroma difuzer Bloom bílý lesk 200 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Sixtol snadno naleznete momentálně v naši nabídce extra se slevou. Aktuálně v akci od 399 Kč.