AmbiaHome.cz

SONGMICS Barové židle Omeda 2 ks černé

Výjimečný a žádaný produkt SONGMICS Barové židle Omeda 2 ks černé od dodavatele s dobrým jménem SONGMICS lze koupit právě nyní za outletovou cenu. Ceny již od 2 915 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
2 915
Popis produktu

Barové židle Omeda mohou být vašimi parťáky jak v restauraci, tak i u vašeho pracovního stolu. Jejich designovým stylem, propracovanými detaily a všemi vymoženostmi se bude nejvíce vyjímat v otevřených prostorech s nádechem industrialismu.

K barovému stolu neodmyslitelně patří i kvalitní barové židle. Právě tyto, barové židle Omeda, patří k výškově nastavitelným parťákům, které jsou vhodné pro barové stoly různých výšek. Velkou výhodou je jejich ergonomický tvar mírně ohebného opěradla a jeho příjemné polstrování z pěny a síťoviny. Prohnuté opěradlo má designové výřezy, které z obyčejné židle udělají zcela atraktivní kousek. Židle jsou otočné o 360 stupňů, díky čemuž vám umožní být v obraze i ve vašem okolí. Lesklá kovová základna s podnožkou zajistí celé stoličce dobrou stabilitu. Stoličky budou vaším parťákem dnem i nocí, doma i v restauraci zkrátka kdekoli, kde je potřeba pohodlného sezení po dlouhé hodiny.

Specifikace produktu:

Černé provedení
Moderní designové zpracování
Stabilní základna
Pevná konstrukce

Obsah balení:

2x Barová židle
2x Příslušenství
1x Návod