AmbiaHome.cz

SONGMICS Boční markýza Orrine II 200×350 cm tmavě šedá

Kvalitní a levný produkt SONGMICS Boční markýza Orrine II 200x350 cm tmavě šedá od skvělé značky SONGMICS máte možnost nakoupit na našich stránkách extra se slevou. Nyní pořídíte za 3 375 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
3 375
Popis produktu

Markýzu lze použít v interiéru, na místech, jako jsou kanceláře, kliniky, montážní místnosti a studia. Je také skvělá pro venkovní použití na vaší terase, zahradě, u bazénu, dvorku nebo v kempu. Boční markýza venku chrání před slunečním svitem, lehkým větrem i před nechtěnými pohledy kolemjdoucích a sousedů. Namontujte podlahový držák na zem a vložte základnu sloupu do podlahového držáku, nebo jednoduše namontujte sloup přímo na zem. Pro bezpečnost je připevněna rukojetí s dětskou pojistkou. Tyč a pouzdro této markýzy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního kovu pro silnou podporu a povrch s práškovým nástřikem je udržuje odolné vůči korozi. Hustá látka (220 g/㎡) dobře chrání vaše soukromí a ani po čase neztrátí svou barvou.

Podívejte se i na další produkty ze série Orrine.

Specifikace produktu:

Barva: kouřově šedá
Materiál: kovová tyč a pouzdro s práškovým nástřikem, polyesterová tkanina potažená PVC (220 g/㎡)
Balení obsahuje: 1 x boční markýza, 1 x taška na příslušenství
Dětská pojistka na rukojeti
Plně zakrytý design účinně chrání látku před UV zářením, deštěm a prachem pro delší životnost.
Markýza se dodává s podlahovou konzolou pro podpěru základny. Když se základna nepoužívá, zakryjte ji ochranným víčkem pro lepší vzhled a bezpečnost.
Tento produkt je navržen pouze pro použití za lehkého a větrného počasí; při silném větru látku zatáhněte, aby nedošlo k jejímu poškození. Při čištění ji umyjte přímo vodou nebo otřete navlhčeným hadříkem nebo neutrálním čisticím prostředkem.

Rozměry:
Velikost produktu: 200 x 350 cm (V x D)
Hmotnost: 10 kg