AmbiaHome.cz

SONGMICS Kosmetický toaletní stolek Velisa 145 cm bílý

Kvalitní a žádaný produkt SONGMICS Kosmetický toaletní stolek Velisa 145 cm bílý od populární značky SONGMICS snadno můžete pořídit tady nyní se slevou. Stojí teď u nás 3 535 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
3 535
Popis produktu

Každá to známe. Ráno se probudíme a potřebujeme se dát rychle dokupy. Ale vlastně jen běháme z místnosti do místnosti, protože krém na obličej leží na konferenčním stole, podkladová báze naopak na komodě a o očních stínech, či hřebenu ani nemluvě! Ale co takový scénář, kdy se pohodlně posadíte ke svému stolku, zapnete bodové žárovky, upravíte jejich jas podle potřeby a začnete se svým výtvorem. Krémy, báze, stíny, štětce a další nezbytné kosmetické produkty budete mít v pohodlí na dosah ruky, ať už budou uloženy v zásuvkách či vystaveny na stolku.

Kosmetický stolek Velisa se skládá z mohutné konstrukce, dvou zásuvek a zrcadla zdobeného stmívatelnými žárovkami. Stolek je vyroben ze snadno čistitelných melaminových panelů a MDF, díky kterým bude stolek vždy čistým a zářivým. Stmívatelné žárovky vám pomohou s líčením, ať už je ráno nebo večer. Dostatečný prostor zajišťují dvě zásuvky, do kterých lze uložit drobnou kosmetiku jako jsou například rtěnky, laky na nehty nebo řasenky. Na dosah ruky budete mít i praktické vyvýšené police nacházející se na desce stolu. Kvalitní zpracování a univerzální bílé provedení skvěle zapadne do každého kosmetického koutku.

To vše vám zajistí toaletní stolek Velisa od Vasagle, který vám dokáže skutečně vykouzlit úsměv na tváři už jen tím, že bude pro vás tím skvělým parťákem do každého nového dne.

Specifikace produktu:

Univerzální bílé provedení
Dostatek úložného místa
Stmívatelné žárovky

Obsah krabice:

Ochrana proti překlopení
Návod
Sada příslušenství
Toaletní stolek
Zrcadlo
9 žárovek (+1 náhradní žárovku)
Zásuvky
Police

Bezpečnostní pokyny:

Připevněte produkt ke stěně pomocí přiložené sady proti převrácení.
Dětem není dovoleno lézt na produkt nebo si s ním hrát.
Sestavte produkt přesně podle pokynů.
Stolek nesmí přijít do kontaktu s vodou.
Pokud potřebujete produkt přesunout, vždy jej zvedněte.