AmbiaHome.cz

SONGMICS Náhradní bezpečnostní podložka na trampolínu Jumpie II 366 cm 12 FT modrá

Hodně žádaný produkt SONGMICS Náhradní bezpečnostní podložka na trampolínu Jumpie II 366 cm 12 FT modrá od společnosti s úžasnou pověstí SONGMICS snadno najdete u nás nyní za super peníze! Cenově vychází na 1 775 Kč.
Ověřit dostupnost
Značka: SONGMICS
1 775
Popis produktu

Chcete změnit vizáž vaší trampolíny a nebo ochránit vaše děti před mnohdy nepříjemným pohledem na odkryté pružiny? Náhradní podložka Jumpie II je pro tuto roli jako stvořený. Veselé, i když jednolité, zpracování uspokojí zraky vašich dětí, přičemž i skvěle skryje propadliny a pružiny.

Náhradní bezpečnostní podložka na trampolínu Jumpie II od Songmics nabízí materiály nejvyšší kvality pro maximální ochranu vás i vašich dětí. Díky UV a voděodolnému PVC krytu je trampolína chráněna při deštivých i slunečných dnech. Plastové popruhy bezpečně připevní kryt trampolíny k rámu trampolíny, díky čemuž se nebude podložka pohybovat při silném větru. Zesílené polstrování pokrývá jak pružiny, tak hákovitý okraj pod nimi, aby nedošlo k nechtěnému zranění.

Specifikace produktu:

Kvalitní materiály
Ochrana hran a pružin

Poznámky:

Pečlivě si před nákupem změřte průměr rámu vaší trampolíny a šířku originální bezpečnostní podložky, abyste zajistili dokonalé přizpůsobení nově zakoupené
Dodržujte veškeré bezpečnostní pokyny přiložené k podložce
Součástí je pouze bezpečnostní podložka; trampolína na obrázcích nikoliv